Požičané sme vrátili aj s úrokmi

09.03.2009 07:48

Začiatok zápasu bol veľmi opatrný z oboch strán, lebo nikto sa nechcel dopustitť chyby a dostať úvodný gól. No asi v polovici prvej tretiny sme inkasovali po nahodenej loptičke takmer od polovice ihriska. Neskladali sme však hlavy a následne sme po peknom brejku vyrovnali na 1:1. Prvá tretina sa odvíjala veľmi takticky a hoci boli šance na oboch stranách gól už do konca tretiny nepadol. Nástup do druhej tretiny bol už trochu otvorenejší a akcie sa prelievali z jednej strany na druhú. Po chybnej rozohrávke súpera sme sa dostali do jednogólového vedenia, ktoré sme strážili. Súperovi sa podarilo zrovnať na 2:2 po malej chybičke v obrane. Do konca tretiny sa nám predsa len podarilo opäť strhnúť gólové vedenie na našu stranu. Tak sme odchádzali spokojnejší po druhej časti hry.

V tretej tretine sme vyčkávali na chyby súpera a vyrážali do rýchlych brejkov, ktoré končili na našu radosť v súperovej bránke. Po vytvorení dvojgólového náskoku sa hra začala značne pritvrdzovať.a

Rozhodcovia chvíľami až trestuhodne púšťali hru, na čo sme takmer doplatili zraneniami a takmer sme prišli o dvoch hráčov. Po vsietení ďalších gólov súper už rezignoval a len z diaľky občas pohrozil nejakou strelou. V tejto časti sme mali hru pod svojou taktovkou a súpera sme nepustili do súvislého tlaku, naopak sa nám podarilo výsledok v závere ešte prikrášliť na konečných 7 : 2 a získali sme cenné 3 body.

Výkon celého teamu bol ukážkový a treba  pochváliť ako obranu tak aj útok, za dobre odvedenú prácu. A samozrejme nás v dôležitých chvíľach podržal aj náš gólman, ktorý sa vyznamenal dobrými zákrokmi. Ešte raz pochvala celému teamu...